GİZLİLİK

Gizlilik politikası bu site aracılığıyla veya bu siteyle ilgili olarak bize ulaşan kişisel bilgilerinizin kullanımını kapsamaktadır.  Bu politika çerçevesinde “bu site” sözü,  Artı Mavi Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. tarafından yönetilen ArtiMavi.com.tr internet adresinden kullanıcılarına ulaşan Artı Mavi’nin resmi internet sitesi anlamına gelmektedir.
 

Genel olarak bu siteyi herhangi bir kişisel bilgi paylaşmadan ziyaret edebilirsiniz. Bazı sayfalarda belirli bir hizmetin sunulması veya yapmak istediğiniz işlemin gerçekleştirilmesi için kişisel bilgilerinizin sağlanması istenebilir. Bu bilgiler aşağıdakileri içerebilir:


•    adınız, ünvanınız, şirket/organizasyon adı, e-posta adresiniz, telefon ve faks numaralarınız veya açık posta adresiniz gibi iletişim bilgileri; 
•    şirketiniz ve iş tanımınızla ilgili bilgiler;
•    e-posta pazarlama tercihleriniz;
•    oturum açma ve teknik bilgiler gibi internet sitemizin kullanımını özelleştirmek ve kolaylaştırmak için yararlanılan bilgiler;
•    ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri ve hizmetleri belirlememize yardımcı olacak bilgiler; 
•    internet sitemiz ve genel olarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sağlayacağınız geri bildirimleriniz. 

 

Bu bilgileri vermeniz zorunlu değildir ancak bilgileri vermediğiniz durumlarda istemiş olduğunuz hizmeti sağlayamayabilir veya gerçekleştirmek istediğiniz işlemi yapamayabiliriz.
 

ArtiMavi.com.tr ziyaretçi ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla isteyebileceği bu bilgileri dönemsel kampanya bilgilerinin duyurulması, ürün ve hizmetleri hakkında güncel bilgilerin paylaşılması ve kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon çalışmalarının hazırlanması için kendi bünyesinde kullanmaktadır. Artı Mavi, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır, satmayacaktır.
 

Üyelik formlarında istenen kişisel bilgilerin dışında Artı Mavi ziyaretçilerinin site kullanımına ilişkin hareket ve tercihlerini izlemekte ve analiz etmektedir. Buradan elde edilen bilgiler istatiksel bilgiler olup kişisel bilgiler içermemekte, kullanıcılarla ilişkilendirilmemektedir. Genel ilgi alanlarının, siteye erişim kaynaklarının ve genel kullanım davranışlarının bulunduğu kişisel bilgi içermeyen bu istatistikler ArtiMavi.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Artı Mavi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilir.
 

Kullanıcının haber bültenine üye olmak gibi işlemler için Artı Mavi sunucularına kaydettiği kişisel bilgilerine yine sadece kullanıcının kendisi ulaşabilmekte ve değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi yasal olarak mümkün değildir. Artı Mavi tarafından kullanıcılarına gönderilen haber bülteni ve/veya duyuruları bir daha almamak için gönderilen e-postada bulunan ilgili bağlantıyı kullanarak e-posta gönderim listesinden kolaylıkla çıkabilirsiniz.
 

Gizlilik politikamız ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.